Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

booking_ukraine

Закарпаття

Закарпаття – ще не зовсім розкрита перлина української туристичної галузі. Регіон захищений карпатським гірським хребтом отримав доступ до теплого помірного клімату, що неабияк сприяє розвитку аграрного сектору, виноробства, а головне туризму. Відпочинок в Закарпатті забезпечує гостям доступ до цілющих мінеральних джерел, яких тут ціле різноманіття. До унікальної історії регіону та старовинних замків, які доволі добре збереглися не зважаючи на свою багатолітню історію. До активного відпочинку зокрема гірськолижного туризму, екстремального велоспорту, пара-планеризму і т.д. Та найбільше вирізняється відпочинок в Закарпатті доступом до унікальних термальних джерел, які більше ніде в Україні не зустрічаються.

Курорти Закарпаття - куди поїхати

В Закарпатті туризм активно розвивається, ще з часів Австро-Угорської імперії, а декотрі тутешні курорти в певний історичний період були добре відомими серед багатих європейців.

Відпочинок в Закарпатті можна розділити на категорії:

 • оздоровчий туризм;
 • активний відпочинок;
 • СПА відпочинок.

Лікувальні курорти Закарпаття є лідерами в ніші оздоровчого туризму в Україні.

Найбільш відомими залишаються:

 • Шаян;
 • Поляна;
 • Кваси.

Кожен із цих курортів Закарпаття володіє доступом до унікальних родовищ мінеральних вод, які здатні зцілювати людський організм та лікувати численні недуги. На базі цих вод були збудовані численні санаторії Закарпаття. Практично автономні заклади відпочинку із медичною та розважальною інфраструктурою створюють практично ідеальні умови для лікування. Санаторії Закарпаття приймають щорічно тисячі відпочивальників, а відгуки останніх про відпочинок в Закарпатті тільки підтверджують високу якість послуг та ефективність оздоровлення.

Активний відпочинок в Закарпатті один із перспективних напрямків, який продовжує інтенсивно розвиватись. Курорт Пилипець – поєднав в собі облаштовані траси для спусків на гірських велосипедах та гірськолижний туризм. Сюди приїжджають на тренування безліч фанатів маунтін-байкінгу з різних куточків світу. Взимку ж Пилипець перетворюється на рай для любителів лиж. Стрімкий спуск, вражаюча природа довкола полонини Боржава – усе це в комплексі створило квінтесенцію ідеального відпочинку. Ще один гірськолижний курорт Закарпаття – Драгобрат, надзвичайно відомий серед любителів фрірайду та справжніх професіоналів.

СПА відпочинок в Закарпатті – унікальна можливість поєднати оздоровлення термальними водами та відновлення сил в час відпустки. Термальні води Закарпаття підіймаються на поверхню з температурою близько вісімдесят градусів за Цельсієм. Для подачі в термальні басейни вода охолоджується до комфортних сорока градусів. За хімічним складом термальні води Закарпаття насичені численними макро та мікроелементами, які володіють унікальними цілющими властивостями, позитивно впливають на регенеративні процеси, стимулюють обмін речовин та покращують загальне самопочуття.

Курорти Закарпаття з термальними басейнами це:

 • Косино;
 • Берегово;
 • Велятино.

Ці курорти Закарпаття у своїй інфраструктурі володіють СПА комплексами куди подаються гарячі термальні води. Відпочинок в Косино, який безперечно, на сьогодні, є найкращим термальним курортом Закарпаття – відмінна ідея для вікенду. Курорт Берегово, старовинне місто в якому знаходяться аж два басейни, це сучасний термальний комплекс Жайворонок та старий державний басейн в центрі міста. Варто зазначити, що Берегово – місто із величною історією та цікавою архітектурою, тому відпочинок в Закарпатті, тут не варто обмежувати тільки відвідинами басейнів, але й варто поцікавитись історичним минулим, культурою та локальною кухнею. Курорт Велятино – ще зовсім молодий. Тутешні термальні басейни нові, інфраструктура – європейська, а якість послуг на найвищому рівні.

Однією із переваг Закарпаття є його доступність. Ціни на відпочинок в Закарпатті варіюють від кількох сотень гривень, до кількох тисяч, а тому тут можна спланувати відпустку на будь-який бюджет. Не вагайтесь та бронюйте путівки на курорти Закарпаття вже зараз!

Як добратися до курорта Закарпаття поїздом?

Незважаючи на те, що поїздом добиратися завжди довше, ніж іншими видами транспорту і, до того ж, сервіс в наших поїздах не найвищого рівня, основна маса туристів приїжджає саме таким способом.

Закарпаття має пряме сполучення з такими містами як: МОСКВА, КИЇВ, ОДЕСА, ЛЬВІВ. Туристам з таких міст як Донецьк, Дніпропетровськ, Луганськ, Харків, Запоріжжя, Сімферополь, Севастополь, Луцьк, Тернопіль необхідно зробити пересадку у Львові або Києві.

 • з Києва: № 007K «Київ-Чоп» або № 081К, № 099, № 13, «Київ-Ужгород»
 • з Москви: № 015В «Москва-Ужгород», № 245 «Москва-Чоп
 • з Одеси: № 108Ш «Одеса-Ужгород»
 • зі Львова: електричкою № 807 Львів - Мукачево; №829 Львів-Ужгород

Цими поїздами можна дістатися до всіх районів Закарпаття, за винятком курортів Драгобрат і Рахів.

По шляху проходження Київ-Ужгород або Львів-Ужгород квитки потрібно брати до певної станції, в залежності від потрібного курорту:

 • ВОЛОВЕЦЬ - курорти Міжгір'я та Жденієво
 • СВАЛЯВА - курорти Поляна, Іршава, Карпати (Тим, хто їде в сан.Карпати (Мукачево) можна їхати до будь-якої з станцій: Свалява, Карпати чи Мукачево)
 • КАРПАТИ - курорти Карпати або Синяк
 • МУКАЧЕВО - курорти Берегово, Виноградів, Синяк, Ужгород (сан. Термал-Стар), Шаян
 • УЖГОРОД - курорт Ужгород.

Далі з цих станцій до самих курортів найзручніше добиратися, замовивши індивідуальний трансфер.