Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

booking_ukraine

Трускавець

Трускавець - відома бальнеологічна оздоровниця, унікальне місто - курорт. Розташоване місто Трускавець в передгір'ях Карпат, у мальовничій долині, оточеній пагорбами. Головне багатство курорту - джерела і мінеральні води Трускавця.

Про цілющі властивості цих вод було відомо дуже давно, їх застосовували для лікування різних захворювань. З відкриттям нових свердловин мінеральних вод, в Трускавці відкрили санаторії Трускавця, пансіонати і готелі. Число тих, що лікуються з кожним роком зростала.

Курорт Трускавець зростає, створюються все нові і нові лікувальні бази. У зв'язку з цим виникла необхідність у вишукуванних нових ресурсів мінеральних вод. Нині запаси «Нафтусі» збільшені більш ніж в п'ять разів, а інших цілющих вод - в шість-вісім разів.

View the embedded image gallery online at:
https://sanatoriitruskavca.com.ua/ua/truskavec#sigFreeId3640119f17

На курорті Трускавець вивчені і впроваджені в практику ефективні методи лікування захворювань шлунка, органів сечовидільної системи, жовчних шляхів і порушень обміну речовин. Постійно вдосконалюються клінічні, біохімічні, інструментальні методи досліджень, які допомагають правильно поставити діагноз хвороби в процесі курортного лікування.

Так як курорт користується великою популярністю, ціни в санаторіях Трускавця на 2018 рік уже відомі, тому можливе бронювання путівок заздалегідь.

View the embedded image gallery online at:
https://sanatoriitruskavca.com.ua/ua/truskavec#sigFreeId6b285ccf2e

Святкування Нового року в санаторіях і готелях Трускавця. Новий рік 2018 Трускавець.

Основним лікувальним фактором курорту є мінеральні води Трускавця, особливо «Нафтуся». Фізико-хімічний склад цієї води і її фізіологічний вплив на організм людини дозволяють застосовувати її при лікуванні багатьох хвороб і особливо сечокам'яної.

Відпочинок в Трускавці дуже різноманітний, у вільний час від процедур можна погуляти парковими зонами, погодувати білочок, покататися на конях і відвідати захоплюючі екскурсії.

Зовнішнє використання мінеральних вод.

View the embedded image gallery online at:
https://sanatoriitruskavca.com.ua/ua/truskavec#sigFreeId206e11f117

Застосування мінеральних ванн сприяє поліпшенню кровообігу в нирках, розслабленню м'язової стінки сечовипускального каналу, відходженю кристалів солей і дрібних конкрементів. Ванни призначають на 3-4-й день після приїзду хворого на лікування. Цим досягають пом'якшення впливу на організм хворого абсолютно нових для нього факторів зовнішнього середовища. Курс лікування мінеральними ваннами складається з 8-10 процедур, через день тривалістю по 10 хвилин. Перед прийомом ванни потрібно відпочити протягом 10-15 хвилин, що покращує перенесення процедури. Після ванни рекомендується відпочинок протягом 20-30 хвилин в спеціально обладнаних кімнатах. Цю процедуру краще приймати не менше ніж за 30 хвилин до їжі і не раніше ніж через годину після неї.

Інші гідропатичні процедури, зокрема душ Шарко, циркулярний душ, застосовується при гіпотонії сечовивідних шляхів без наявності каменів, в разі слабкості запираючого апарату сечового міхура, спостерігається, як правило, у жінок.

Озокеритолікування

View the embedded image gallery online at:
https://sanatoriitruskavca.com.ua/ua/truskavec#sigFreeId8ba2fd21ab

На курорті Трускавець для лікування хворих на сечокам'яну хворобу широко використовують озокеритотерапия у вигляді аплікацій на область ураженого органу. Температура на поверхні озокериту має бути не менше 45 градусів, інакше він твердне і погано моделюється на поверхні тіла. Перші дві процедури проводять протягом 20 хвилин. Якщо хворий добре переносить перші дві аплікації, тривалість їх збільшується до 30 хвилин. Курс лікування озокеритом складається з 8-10 процедур. Озокеритолікування краще проводити через день, через 1-1,5 год після прийому їжі, щоб уникнути побічних явищ (нудота, запаморочення, почастішання пульсу).

Як добратися до Трускавця?

На відпочинок до Трускавця можна дістатися різними шляхами:

Кожен день в Трускавець прибуває два потяги:

  • № 49 Київ - Трускавець (Кобзар), який о 20.45 відправляється з Києва і 7.57 прибуває до Трускавця.
  • № 41 Дніпропетровськ - Трускавець, який о 11.25 відправляється з Дніпропетровська і 8.35 прибуває до Трускавця.

Також можна в Трускавець дістатися автобусом: практично з кожного міста до Трускавця направляються автобуси. А також чотири рази на день зі Львова направляються електрички протягом усього дня.