Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

booking_ukraine

Лікування та відпочинок в Східниці

Курорт Східниця - відомий курорт Західної України, який славиться своїми унікальними мінеральними водами і цілющими джерелами. Води в поєднанні з чистим гірським повітрям, наповненим ефірними маслами, допоможуть вам відновити сили і роботу всіх органів, поліпшити самопочуття і наповнитися силами і енергією на довгий час.

View the embedded image gallery online at:
https://sanatoriitruskavca.com.ua/ua/shodnica#sigFreeId8e73e73e06

За допомогою багаторічних досліджень було доведено те, що мінеральні води курорту мають чудодійну силу. Вони успішно проводять лікування шлунково-кишкового тракту, захворювання печінки і нирок, зниженої і підвищеної кислотності шлунка і цукрового діабету.

View the embedded image gallery online at:
https://sanatoriitruskavca.com.ua/ua/shodnica#sigFreeId9fbfa7f39b

Мінеральні води Східниці відрізняються за своїм хімічним складом. У Східниці їх налічується близько 10 джерел і три свердловини. Вони далеко розташовані один від одного, одні в центрі, а інші далеко в лісі. Лікарі рекомендують вживати мінеральну воду безпосередньо у джерела, щоб зберегти її цілющі якості. Хороший лікувальний ефект, крім води, дають кристально-чисте повітря, хвойні ліси і кваліфікований персонал.

View the embedded image gallery online at:
https://sanatoriitruskavca.com.ua/ua/shodnica#sigFreeId1b035baad8

Джерело №1с

Розташована неподалік таких санаторіїв Східниці як «Східницькі Карпати» і «Стожари», майже навпроти джерела № 13. Вода слабо мінеральна, з підвищеним вмістом органічних речовин, переможний трускавецької «Нафтусі» № 1, але має яскраво виражену біологічну лікувальну дію. Цю воду лікарі рекомендують вживати при захворюваннях печінки і сечовивідних шляхів, панкреатитах і захворюваннях цукровим діабет. Систематичне вживання води стимулює жовчну функцію печінки, регенерацію тканин печінки, підсилює водо-вивідних функцій нирок. При захворюванні на цукровий діабет, вода зі свердловини допомагає зменшити окислення організму, а підвищений вміст марганцю дозволяє отримати виражений антикетогенно ефект.

View the embedded image gallery online at:
https://sanatoriitruskavca.com.ua/ua/shodnica#sigFreeId85a1c91922

Джерело №13

Особливість цієї мінеральної води - наявність заліза як у формі двовалентного катіону, так і комплексів з органічними речовинами. Вода допомагає у виведенні з організму радіонуклідів, радіоактивного цезію, гармонійно відновлює кістково-мозкове кровотворення і клітинної периферичної крові. Аналогів східницьких залізних вод в Україні більше немає. Джерело №13 - гідрокарбонатно-кальцієва слабомінералізована вода. Джерело розташоване зліва при в'їзді в Східниці з Борислава, недалеко від санаторію «Стожари», «Сідус», готельного комплексу «Три сини та донька». Її вживають при хронічних захворюваннях шлунка зі зниженою кислотністю, залізодефіцитної анемії, хронічних циститах і інших захворювань.

View the embedded image gallery online at:
https://sanatoriitruskavca.com.ua/ua/shodnica#sigFreeIdeb203860fa

Свердловина №18 с

Свердловина знаходиться в кінці вулиці Котляревського, на лузі, недалеко від церкви Святих апостолів Петра і Павла та недалеко побудованого лікувального - комплексу «Санта Марія». Вода дуже холодна, слабощелочная з вираженою жовчогінною дією, слабо мінералізована, гідрокарбонатно-сульфатно-натрієва, з слабким запахом сірководню. Систематичне вживання води покращує функцію печінки, регенерацію тканин печінки, підсилює водо-вивідну функцію нирок.

View the embedded image gallery online at:
https://sanatoriitruskavca.com.ua/ua/shodnica#sigFreeId0f082b4681

Свердловина №2 с

Знаходиться на вулиці Шевченка, в декількох хвилинах ходьби від центру Східниці - від Народного дому «Просвіта» по дорозі на Уріч. Вода витікає з глибини 100 м, середньо мінералізована, содова, лужна, гідрокарбонатно-натрієва, з підвищеним вмістом мікроелементів. Місцеві жителі називають її східницькою «Боржомі». Лікарі рекомендують приймати її для лікування захворювань шлунка, кишечника і дванадцятипалої кишки. Гідрокарбонати і води є природними антацидами і забезпечують зниження кислотності шлункового соку. Внаслідок нейтралізації соляної кислоти зменшується безпосередня подразнююча дія вмісту на слизову оболонку шлунка і дванадцятипалої кишки. Рекомендується вживати підігрітою до температури 35-45 градусів при вираженому больовому синдромі. Режим лікування (час прийому, температура, кількість) призначається індивідуально і залежить від тяжкості захворювання.

View the embedded image gallery online at:
https://sanatoriitruskavca.com.ua/ua/shodnica#sigFreeIdf1191506dc

Як дістатися до Східниці?

Електропоїздом до Трускавця (Львів - Трускавець, Київ - Трускавець, Дніпропетровськ - Трускавець), а з Трускавця на автобусі до Східниці, який їде прямо до автовокзалу.

А також можна дістатися рейсовим автобусом Львів - Східниця, який прямує з самого ранку до пізнього вечора.