Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

booking_ukraine

Санаторії Закарпаття

Щорічно на відпочинок в Закарпатті вирушають десятки тисяч туристів. Цей унікальний регіон вабить не тільки своєю красою, але й численними оздоровчими факторами. Санаторії Закарпаття розвиваються на базі тутешніх мінеральних вод, якими багаті курорти Поляна, Кваси, Шаян, а також термальних родовищ – Косино, Берегово. Найбільше приваблює туристів, можливість поєднати лікування із цікавим дозвіллям. Адже Закарпаття має надзвичайно цікаву історію, тут збереглись старовинні фортеці, унікальні історичні пам’ятки та древні міста. Близьке розташування оздоровниць між собою, дозволяє під час відпочинку в Закарпатті відвідувати гірськолижні курорти, підійматись в гори, ознайомитись з цілим регіоном.

Курорти Закарпаття охоплюють увесь спектр захворювань людського організму. До прикладу Поляна спеціалізується першочергово на ураженнях системи травлення, однак мінеральні води мають комплексну дію, тому використовуються й при порушенні обміну речовин, патології нирок і т.д. Шаянські води відмінно підходять для лікування уражень печінки, системи травлення, патологій неврологічного походження, а в Квасах тутешні медики найкраще знаються на захворюваннях опорно-м’язового апарату та нервової системи. Тутешні медики широко застосовують унікальні властивості мінеральних вод, бальнеологічне лікування дає чималий ефект в поєднанні із фізіотерапевтичними процедурами та якісним дієтичним харчуванням.

Безперечно санаторії Закарпаття – найкращий вибір для відпочинку та лікування. Тому, що це комплекси, які володіють автономною інфраструктурою, забезпечують відпочивальнику безперебійний доступ до мінеральних вод, сучасної медицини, а також дбають про організацію дозвілля, щоб гості в період відпочинку в Закарпатті не нудьгували.