Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

booking_ukraine

Готелі та вілли Східниці

Східниця - селище на схилі Карпатських гір, в 25 кілометрах від Трускавця, який має статус курорту і чудової здравниці. Наявність декількох мінеральних джерел з водою, абсолютно різної по складу, робить це місце унікальним.

Незважаючи на зовсім «молодий вік» цього курорту, тут досить розвинена інфраструктура для гідного і цікавого відпочинку. Готелі Східниці відрізняються підвищеною зручністю і оснащені широким спектром супутніх послуг. Крім комфортного проживання, тут ви отримаєте можливість отримувати калорійне харчування з екологічно чистих, вирощених тут продуктів. Демократичність цінової політики дозволить кожному відпочиваючому вибрати готель за своїми можливостями.

Сьогодні, бажаючі відпочити у перлині Прикарпаття можуть розраховувати не тільки на здравниці і бази відпочинку, але ще і на вілли. Саме вілли Східниці є родзинкою приватного сектора, адже вони представлені в широкому розмаїтті від більш бюджетних варіантів, до розкішних, не кажучи вже про те, що деякі вілли є справжні архітектурні шедеври мають понад столітню історію.

Даний варіант розташування примітний тим, що завдяки цілющим властивостям гірського повітря з хвоєю, оздоровчий ефект від мінеральних вод тільки посилюється. Більшість вілл мають зручне розташування (до джерел). У віллах Східниці комфортно проживати і релаксувати, тут пропонується, не такий стандартизований спектр послуг, як у звичайних готелях.