Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

booking_ukraine

Моршинкурорт - відпочинок і лікування на курорті Моршин

У центральній частині курорту Моршин знаходиться курортний бювет мінеральних вод, який розрахований на 6 тисяч чоловік одночасного відвідування. Тут люди приймають різні, по мінералізації та температурі, розведення моршинської натуральної мінеральної води (ропи) джерела №1 та свердловини №6. Приготування і підігрів лікувальних розведень мінеральних вод проводиться в спеціальному відділенні бювета під постійним контролем гідрохімічний лабораторії.

View the embedded image gallery online at:
https://sanatoriitruskavca.com.ua/ua/morshin#sigFreeId6ce7eb0a0a

Трохи на захід від бювету мінеральних вод розташована загальнокурортна бальнеогрязелікарня. До її складу входять ванне відділення на 96 ванн, відділення озокеритотерапії на 110 крісел, електрогрязелікування на 36 кушеток, проктологічне на 25 кушеток, підводний душ-масаж, підводне кишкове промивання і гінекологічні зрошення, гідротерапії, інгаляторій. При бальнеогрязелікарні є невеликий завод мінеральних вод, який займається приготуванням і розливом в пляшки ропи джерела №1 та свердловини №6 для поза курортного застосування, і цех по виробленню лікувальної «гіркої солі», яка продається в аптеці курорту.

View the embedded image gallery online at:
https://sanatoriitruskavca.com.ua/ua/morshin#sigFreeId29e4b77944

Лікування мінеральними водами Моршина призводять до позитивного результату в кінці лікування. Так їх її не тільки приймають всередину, але застосовують для різних промивань та зрошень. Особливо ефективні ці процедури при лікуванні захворювань кишечника. Оскільки застосування таких процедур може іноді викликати різні несподівані і несприятливі ускладнення, вдаватися до них слід з обережністю.

View the embedded image gallery online at:
https://sanatoriitruskavca.com.ua/ua/morshin#sigFreeId21533260de

Мінеральні води Моршина широко застосовуються також у вигляді інгаляцій, особливо при хронічних інфекційно-алергічних захворюваннях верхніх дихальних шляхів, а також як спеціальні процедури у вигляді зрошення при гінекологічних захворюваннях.

Як дістатися до Моршина:

  • Автобуси до курорту їдуть з будь-якого міста, а також можна доїхати за допомогою електропоїздів зі Львова та Стрия.
  • Автобуси і електропоїзди починають курсувати з самого ранку і до пізнього вечора.